درب استیل حیاطی

درب کیوان طراحی و ساخت انواع درب استیل,درب ضد سرقت با روکش (فلزی - ملامینه - ام دی اف - ترموود)

درب استیل حیاطی

۲ بازديد ۰ ۰ ۰ نظر

درب استیل حیاط یکی از انوع مختلف درب بیرونی ساختمان می باشد. که دارای کیفیت مناسبی برای ساختمان های اداری و مسکونی می باشد. فریم درب و شاسی اصلی آن از پزوفیل استیل درجه یک ساخته می شود و ساختار داخلی درب از ترکیب ورق های فولادی با روکش استیل و پنل های شیشه ای شکل می گیرد. قفل و دستگیره درب استیل حیاط از نوع مرغوب و بادوام انتخاب می شود تا برای استفاده مکرر و طولانی مدت مناسب باشد.طراحی ظاهری این درب ها براساس ظرج کلی نمای ساختمان انجام می شود تا یک مسیر ورودی مدرن و جذاب را به ساختمان اضافه کند.

ابعاد درب استیل حیاط

بطور کلی برای درب استیل پارکینگ یا درب حیاط ابعاد استاندارد و دقیقی وجود ندارد ولی بطور کلی درباستیل جیاط نفر رو با عرض 90  تا 120 سانتی متر ساخته می شود. ارتفاع درب استیل نیز متناسب با ارتفاع دیوار ساخته می شود. معمولا برای خانه هایی که دیواری بلند دارند از درب استیل با ارتفاع 220 تا 250 سانتی متر و برای ساختمان های معمولی با ارتفاع 210 تا 230 سانتی متر ساخته می شود.
البته باید بیان شود که درب استیل حیاط با قریم آهنی نیاز به فضای بزرگتری برای استفاده به عنوان درب ورودی ساختمان دارد. نصب درب استیل هم با جوش آرگون بدون هیچ مشکلی قابل انجام است. درب استیل حیاط برای ایمنی بیشتر نیاز با یرآق متفاوتی نسبت بع درب معمولی دارد. برای نصب درب استیل پارگینگ از لولا جوشی در فریم فلزی استفاده می شود. نصب درب استیل پارکینگی نیاز به نصاب های ماهر و دوره دیده دار دارد.

قیمت درب استیل حیاط

درب استیل حیاط، از دسته درب های مدرن و شیک ساختمانی می باشد که مناسب برای استفاده در واحد های مسکونی، ادارات،  هتل ها، بیمارستان و به طور کل در تمان ساختمان ها می توان از این درب ها استفاده نمود.
قیمت این سبک از درب ها به دلیل وزن بیشتر سازه درب و استحکام بالاتر آن به علاوه استفاده از لولا و قفل ها قوی تر نسبت به درب های معمولی به مراتب بیشتر است.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.