کاربرد درب استیل

درب کیوان طراحی و ساخت انواع درب استیل,درب ضد سرقت با روکش (فلزی - ملامینه - ام دی اف - ترموود)

کاربرد درب استیل

۴ بازديد ۰ ۰ ۰ نظر

محل کاربرد درب استیل

با توجه به افزایش آلودگی‌های صوتی در کلان‌شهرها که این معضل به یکی از نگرانی‌های جامعه بشری و سازمان‌های زیست محیطی تبدیل شده است، نیاز روزافزون به فراهم نمودن آرامش در ساختمان‌ها احساس می‌شود، هدف اصلی درب آکوستیک از بین بردن صداهای زاید و مزاحم (نویز) در سالن‌ها و ایزوله‌سازی صوتی ساختمان‌ها می‌باشد. در این‎خصوص درب استیل، یکی از مهم‌ترین چالش‌ها در زمینه عایق‌بندی صوتی به شمار می‌آید. درب‌ استیل می‌بایست به بهترین نحو مسیر ورود و خروج را برای افراد فراهم نموده و در عین حال نقش خود را در مقوله امنیت و آرامش ایفا نماید.
درب استیل لابی و درب استیل ضد سرقت بیشتر در ورودی و خروجی هتل ها ، ساختمان های تجاری ، سالن اجتماعات و لابی ، برج های مسکونی ، بیمارستان ها و محیط‌ های اداری استفاده می شود.
برای این منظور ساختار داخلی درب استیل بر اساس نیاز تعریف شده محیط، باید عایق صوت و حرارت باشد. در برخی از محیط‌ها باید علاوه بر این خصوصیات، سطح درب استیل به عنوان محافظ فزیکی عمل نموده و باعث کاهش شدت ضربه خارجی گردد، در این صورت ایمنی و آرامش در ورودی هر ساختمان تامین می شود.
اهمیت درب استیل باکیفیت در این نکته است که بتواند تمامی وظایف فوق را با وجود عوامل مخرب در اطراف خود انجام دهد. 
برای این منظور ساختار داخلی درب بر اساس نیاز تعریف شده محیط، باید عایق صوت و جاذب صوت باشد. کوچکترین منفذ می‌تواند تمامی قابلیت‌های موجود در ساختار درب را زیر سؤال ببرد 
در تولید درب های استیل استفاده از عایق بسیار حائز اهمیت است، استفاده از عایق غیر استاندارد عملکرد درب استیل را دچار اختلال میکند و کارایی درب را پایین می آورد و حتی آن را مثل یک درب معمولی میکند. یکی از موارد مهم در ساخت درب های استیل فریم آن است که باید مناسب باشد زیرا مقداری از استحکام در درب های استیل به علت استفاده از فریم مناسب و مخصوص می باشد.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.